Aalsmeer – Zaterdag 28 juni zal voor de tweede keer in Aalsmeer de Lions Badeendenrace worden gehouden in de grote vijver van het Hornmeerpark (bij zwembad de Waterlelie). Gezien het succes van vorig jaar verwacht de Lionsclub ook dit jaar weer een spannende race en een mooie opbrengst voor het goede doel.
De opbrengst gaat dit keer naar de Aalsmeerse Waterscoutinggroep Wiol & Willem Barendsz. en naar de Stichting Living memories. Na een optreden van de populaire Girlband ‘UNITY’ (winnaar van het Junior Songfestival) zullen duizenden genummerde badeenden te water worden gelaten. Met behulp van de Brandweer worden ze dan in de richting van de finish geleid. De snelste eenden leveren prachtige prijzen op. In de Lions stand op de Geraniummarkt zijn aanstaande zaterdag 10 mei leden van de Lionsclub aanwezig om te begeleiden bij het adopteren van de eenden.
Een badeend kost 3 euro en vier stuks voor 10 euro. Sluit je aan bij het plezier en de spanning van de Lions badeendenrace en adopteer al vast op de Geraniummarkt een of meerdere badeenden. Wacht niet te lang, op is op! Kijk voor meer informatie op eendenraceaalsmeer.nl. Via de website kunnen ook direct badeenden aangeschaft worden.
Foto’s: aangeleverd
