Wilnis – Charlotte Verhoeve houdt woensdag 4 juni vanaf 19.30 uur bij NME-centrum De Woudreus, Pieter Joostenlaan 28a, in Wilnis een lezing met als thema ‘Hoe begin je een moestuin’. De toegang is gratis maar wel graag vooraf aanmelden via www.dewoudreus.nl/activiteiten.
Wie wil dat nu niet, groenten eten uit eigen tuin, verser en lekkerder bestaat niet en je weet wat je eet. En je hoeft er echt geen grote lap grond voor te hebben. Maar hoe begin je, met welke soorten groente en met hoeveel plantjes start je?
Charlotte Verhoeve van Moestuin Juf komt vertellen hoe je in je eigen tuin op een klein stukje grond, op je balkon of in een paar bakken kunt starten met jouw eigen moestuintje. Ook samen met je buren kun je besluiten om een moestuin aan te leggen. Zij geeft tips over hoe je dat aanpakt. Moestuinen maken de omgeving koeler, verbeteren de wateropname bij hevige regenval en dragen bij aan een gezonde biodiversiteit. Charlotte, zelf een enthousiaste tuinder, heeft al veel kinderen en volwassenen geïnspireerd tot het starten van een moestuin.
Op de foto: Charlotte Verhoeve stimuleert het creëren van een moestuin. Foto: aangeleverd.