Regio – Elke eerste zaterdag van de maand organiseert de Werkgroep Vogels van IVN De Ronde Venen & Uithoorn – IVN DRVU – een vogelexcursie voor liefhebbers van natuur en vogels. Zaterdag 5 juli van 10.00 tot 12.00 uur staat Botshol op het programma. Een prachtig moeras-veengebied langs de Waver en bij de Vinkeveense Plassen.
Er wordt verzameld bij bootverhuurbedrijf Verweij, Botshol 14, Abcoude. Deelname bedraagt 10 euro, IVN-leden betalen 7,50 euro.
Begeleid door gidsen van IVN in roeibootjes het water op en op zoek naar lepelaars, aalscholvers, purperreigers, buizerds, valken, kiekendief, kleine karekiet, rietzangers en natuurlijk de snor. Twee weken terug namen we al een kijkje in Botshol en werden we aangenaam verrast door de twee zeearenden boven De Grote Wijhe.
Meer informatie en aanmelden (verplicht): https://www.ivn.nl.
Foto: IVN.