Seizoenafsluiting bowlen 55plus

Mijdrecht – Het 30e seizoen van het 55plus bowlen werd dinsdag 27 mei afgesloten met een feestelijke prijsuitreiking aan de winnaars in de diverse klassen voor dames en heren.

In een tot op de laatste speeldag spannende competitie werd gestreden voor de felbegeerde titelbekers, maar ook de gezelligheid en het sociale gebeuren was van belang. De nieuw aangetreden bestuursgroep kan met trots terugkijken op een zeer geslaagd seizoen.

Het seizoen met het wedstrijdelement is weliswaar afgesloten, maar het bowlen gaat door. Gedurende de zomermaanden kan er elke dinsdagmiddag door de deelnemers van 14.00 tot 16.00 uur worden gebowld. 55plus bowlen kan nog nieuwe deelnemers gebruiken om op dinsdagmiddag van 12.45 tot 14.45 uur of van 15.00 tot 17.00 twee uur op de baan te staan. Een keer gratis meedoen, kan door een mail te sturen naar bowling50plus@gmail.com of neem contact op met Bowlingcentrum Mijdrecht, Ontspanningsweg 1A, tel. 0297-256945.

Wedstrijdseizoen ten einde, maar doorspelen kan de hele zomer. Foto: aangeleverd.