‘Doei buitenwereld!’ met Peter van Rooijen

Abcoude – Peter van Rooijen gaat solo op pad met alle instrumenten die hij min of meer kan bespelen. In de aanloop naar zijn zesde avondvullende voorstelling ‘Doei buiten-wereld!’ start Van Rooijen met een reeks try-outs, waarin hij nieuwe nummers en nieuwe vormen uitprobeert en ontwikkelt.

In ‘Doei buitenwereld!’ stelt Van Rooijen dat veel mensen van alles vinden over allerlei zaken; het klimaat, politici, rassenkwesties, supermarktmedewerkers enz., maar dat ze feitelijk niet begrijpen wát ze vinden. Van Rooijen: “We zijn namelijk zelf vaak te stom om te begrijpen wat we voelen en waar die gevoelens vandaan komen. Stop met dat slappe wijzen naar de ander, dat kan iedereen. Het is tijd voor een diepe duik naar binnen! We zullen daar meer lelijks en meer moois aantreffen dan we verwachten.”

Van Rooijen geeft het goede voorbeeld en daalt helemaal af in zichzelf. Op naar de kern. Locatie: Onder de Hanenbalken, Hoogstraat 35, Abcoude, donderdag 2 april, 20.15 uur. Kaarten via: www.theaterpietmondriaan.nl.