Aalsmeer – Tijdens een feestelijk moment binnen zwem- en waterpolovereniging Oceanus en onder grote belangstelling is Kees Reijnders benoemd tot Lid van Verdienste. Met deze onderscheiding spreekt de vereniging haar grote waardering uit voor zijn uitzonderlijke inzet en betrokkenheid gedurende meer dan 25 jaar vrijwilligerswerk.
De vrijwilligersloopbaan van Kees begon in 2000, toen zijn zoon op achtjarige leeftijd startte met waterpolo. Vanaf dat moment zette Kees zich actief in voor de vereniging. In 2002 trad hij toe tot de waterpolocommissie, waar hij een breed takenpakket op zich nam. Hij verzorgde onder meer de rijdienst- en tafelindelingen, volgde een klokcursus, viel regelmatig in als jeugdtrainer, bestelde materialen en hielp bij het aantrekken van sponsoren. In 2004 nam Kees het secretariaat van de waterpolocommissie over. Vier jaar later werd hij voorzitter van de commissie en in 2010 trad hij namens de waterpolo toe tot het bestuur van Oceanus.
Een belangrijke stap volgde in 2013, toen Kees op ad-interimbasis het voorzitterschap van Oceanus overnam. Het tijdelijke karakter van die functie maakte al snel plaats voor een langdurige bestuursperiode. Sindsdien staat hij als voorzitter aan het roer van de vereniging en levert hij een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling en continuïteit van Oceanus.
Volgens het bestuur gaat de onderscheiding verder dan alleen de vele functies die Kees heeft vervuld. “Kees is het voorbeeld van een vrijwilliger die altijd klaarstaat voor de vereniging. Zijn inzet gaat ver boven wat je logischerwijs van een vrijwilliger mag verwachten. Daarnaast is hij een prettig mens om mee samen te werken, iemand die mensen verbindt en altijd het belang van de vereniging vooropstelt.” Met de benoeming tot Lid van Verdienste bedankt Oceanus Kees Reijnders voor zijn jarenlange toewijding, betrokkenheid en onvermoeibare inzet voor de vereniging. Oceanus hoopt dat zijn voorbeeld anderen inspireert om zich als vrijwilliger voor de club in te zetten en kijkt ernaar uit om nog vele jaren van zijn kennis, ervaring en enthousiasme te mogen profiteren.
Foto: Kees Reijnders (rechts) met bestuurslid Adrie Berk (aangeleverd).

