IJzersterke seizoensstart van Hertha JO7-2

Vinkeveen – Afgelopen weekend was het eindelijk zover. De nieuwe talenten van Hertha JO7-2 uit Vinkeveen, die al weken stonden te trappelen om weer te beginnen, mochten eindelijk weer de voetbalwei in.

De eerste wedstrijd van het seizoen was er meteen eentje om serieus te nemen. De tegenstander was namelijk OSM’75 JO7-1. Absoluut geen makkelijke ploeg. De kinderen uit Maarssen waren al maanden in training en hadden vorige week zelfs een trainingskamp belegd op de Hertegang in Eindhoven.

De dag begon bovendien met een mooie verrassing. Alle spelers van Hertha JO7-2 ontvingen voorafgaand aan de wedstrijd hun eigen uitshirt, mogelijk gemaakt door Kim Regelink Photography. Een prachtig gebaar waar spelers, ouders en begeleiding enorm blij mee waren.

Jesse, Dani, Elin, Alfie, Mikail, Lott, Tobey, Vince en Siem schoten vervolgens als een raket uit de startblokken. Met flitsende combinaties, slimme driehoekjes, knappe individuele acties en vooral veel plezier in het spel volgde het ene doelpunt na het andere. Wanneer OSM’75 probeerde terug te komen in de wedstrijd, stond Hertha als een team op. Er werd hard voor elkaar gewerkt, goed samengespeeld en fanatiek verdedigd. Dat resulteerde uiteindelijk in een overtuigende en verdiende 9-4 overwinning. Langs de lijn genoten de ouders zichtbaar van het enthousiasme en de inzet van de kinderen. Onder luid applaus en aanmoedigingen werd het team naar de overwinning geholpen.

IJzersterke seizoensstart van Hertha JO7-2. Foto: Kim Regelink Photography.